Ladronka : 1.FC RUM SUP 4:1 (1:1)

28.10.2017

Byl to boj. Rumáci do nás kopali, strkali, bodyčkovali, jak kdyby hráli o pohár mistrů... Šli jsme sice do vedení šikovnou střelou Vlasty, ale Rum po narážečce rychle vyrovnal a po prvním poločase jsme byli rádi, že to bylo 1:1. I když tutovka Jardy, kdy z metru přestřelil, vypadala velmi slibně. A možná i proto Jardu, který vždy oplývá optimismem, o poločase přemohl pesimismus a smutně tvrdil, že bod bude zlatej... A začátek druhého poločasu to jen potvrzoval. Byl to boj kdo s koho, kdo dá jako první gól. Naštěstí jsme to byli my. Po faulu na Pavla u postranní čáry si soupeř postavil jen jednomužnou zeď a brankář si navíc stoupnul přímo za ni. A Pavel to viděl a nezaváhal, přizemní střelou na vzdálenější tyč nás poslal do vedeni. Rumáci nás o to víc začali tlačit, bodyčkovat a okopávat. Ale protiútoky, to je naše zbraň. Pavel míč podrží, navede, počká, až mu Jarda seběhne na nahrávku, a precizně provedenu zpětnou nahrávku od Jardy už jen dorazí do prázdné, 3:1. Rumáci ale nepolevili. Hlavně jejich nejlepší hráč, útočník číslo 10, porážel svým uměním a hlavně svým důrazem naše obránce jako kuželky. A když už takto porazil dva, narazil na třetího. Z tohoto střetu jsem si sice odnesl pěkně naražený nárt (málem mi museli z hospody odnést), ale hlavně si z něj Tomáš odchytil odražený míč, rychlým výhozem našel Pavla, který, tak jak ho známe, obešel vše, co mu stálo v cestě, a pojistil naší výhru na závěrečných 4:1.

Sestava: Tomáš - Luboš, Vlasta, Martin, Jarda, Michael, Petr H., Pavel

Góly: Vlasta, Pavel 3

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.