Děs a hrůza na Hájích!!!

18.05.2018

Dosud nejhorší výkon v krátkých dějinách Ladronky jsme předvedli v 7.kole. Přitom vše se zdálo být v pořádku - plná sestava, prosluněná a lehce pokropená Mikulka a papírově hratelný soupeř Cormoran, který věkově i váhově odpovídal SUP kategorii. K všeobecnému překvapení tento Cormoran (který zatím nasbíral pouhé 2 body a v minulém kole prohrál s dýchavičnou Rokoskou), nám během 10 minut nasypal 4 góly a k tomu Tomáš ještě několik šancí chytil. Detaily si nechám na Silvestrovské povídání - jenom jako ochutnávku zmíním gól číslo 1 v 10.vteřině a gól číslo 3, kdy míč ležel asi minutu na brankové čáře, než se k němu doslova přikutálel útočník soupeře a dovalil ho do ani nevím čím do sítě. Brankář Cormoranu si naštěstí se svým řemeslem moc netykal, takže jsme během 3 minut střelami z dálky snížili a poločas skončil za poměrně příznivého stavu 3-4. Druhá půle ovšem dovršila zmar - v obraně (tím nemyslím jen beky podle sestavy, ale celé mužstvo) jsme pokračovali v prapodivném propletenci zóny a osobky, který vede zhruba k 10 golovým šancím soupeře za zápas. V útoku se nedařilo nikomu, takže si pamatuji pouze Pavlův brejk do tyče. Není proto překvapením, že soupeř odskočil až na 6-3 a bez problémů zápas dovedl k vítězství. Naše výkony mají silně sestupnou tendenci - podle názoru trenérského štábu jsme přehraní a šlapeme vodu. Proto byla na příští týden zrušena příprava a nařízen individuální odpočinek. Za dva týdny nás čeká magnet kola s Bendou, tak se snad omluvíme fanouškům a předvedeme osvědčenou poctivou práci značky LADRONKA.

Cormoran - Ladronka 6-3 (4-3)