Bolestná ztráta bodů s Podolkou

21.09.2018

Tak tato prohra nás bude dlouho mrzet. Na hřišti v Hostivaři se hrál ze začátku vyrovnaný zápas. Do vedení se dostal soupeř po nedůrazném bránění a přesné střele k tyči. Postupem času jsme ale přebírali iniciativu a vytvářeli si i šance. Bohužel se tak trochu opakovala situace z prvního poločasu minulého zápasu s Radoučí. Ne a ne ten míč do sítě dostat. Buď tam brankář něco strčil nebo si dobře postavil břevno. Druhá půle už byla více méně v naší režii. Soupeř už hlavně bránil a snažil se vyrážet do protiútoků. Pozitivní bylo, že se nám tentokrát dařilo tyto protiútoky, včetně pár rohů, relativně úspěšně ubránit. Co se však nedařilo, bylo vstřelit gól. Pavlovi ne a ne vyjít ta poslední klička, finální nahrávky o kousek míjely adresáta, střely jako magnet nacházely končetiny brankáře... A tak s hořko sladkým pocitem po docela dobrém výkonu odcházíme poraženi 0:1. Škoda, škoda, třikrát škoda.

Ladronka : Podolka FC SUP  0:1 (0:1)

MOM: s radostí bych sem napsal jméno nějakého střelce...

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.