Zmrtvýchvstání proti Felixu

27.11.2018

Už před začátkem zápasu jsme se díky výhře Čechie nad Radoučí na vedlejším hřišti na 100% zachránili, takže jsme k zápasu mohli přistupovat v klidu a bez jakéhokoliv stresu. Bohužel se však v prvním poločase obnažila naše bolest z posledního zápasu s Javorákem - netaktické vysunutí obránce, které není zajištěno žádným jiným hráčem na hřišti, a z toho vyplývající přečíslení soupeře. Tento scénář jsme zopakovali za první poločas dvakrát a výsledek byl 0:2 do poločasu. Hra tomu ovšem neodpovídala, Felixu jsme byli více jak vyrovnaným soupeřem, moc veselo nám tedy nebylo.

Do druhého poločasu jsme si dali za úkol už žádné přečíslení nedopustit. A to se nám podařilo. Navíc jsme se po dlouhatánské době dokázali prosadit ze standardek. Bratry rozehraný roh nakrátko a lišácký náběh Broka, autové vhazování zakončené po krátké mezihře Jardou správně natočenou hokejkou, a nakonec další roh s nepříliš povedenou střelou Jardy, která se však změnila v geniální nahrávku na Petra H. na zadní tyči. U všech gólů samozřejmě asistoval Pavel, jak jinak. Soupeř zlobil, tlačil se do nás, střílel, ale my nepovolili. Navíc Tomáš, jako obvykle, prokazoval svůj vynikající reflex a taky umění postavit si správně tyče. Finálním výsledkem 3:2 jsme jen stvrdili naší příslušnost ke druhé lize a také potvrdili fakt, že Felix není Fénix, takže z popela tentokrát povstala Ladronka.

Ladronka - Felix 3:2 (0:2)

MOTM: těžká volba mezi Tomášem a Pavlem

Góly: Brok, Jarda, Petr H.

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.