Statečný boj s lídry

04.07.2018

Na zápas s lídrem naší ligy, Starci na chmelu, navíc na jejich domácím "letišti" na Zákostelní, to už předem vypadalo na pořádný výprask. Účast potvrdilo pouze 6 borců, Luboš a Jarda to pak měli tak 50/50. Nakonec při výkopu byla na hřišti pouze šestice statečných a v šatně Luboš, který se ještě převlékal po zrychleném přesunu z Olomouce. Jarda dal bohužel přednost firemním radovánkám. Úkol zněl jasně - nedostat nakládačku. Ale to se v první půli moc nedařilo. Soupeř, který k zápasu nastoupil jako k rozhodujícímu boji o postup, nás zatlačil a my se jen sporadicky dostávali za půlku. Sice se nám z ojedinělé akce i za pomoci soupeřova obránce podařilo rozezvonit břevno sopeřovy brány, ale to bylo z našií strany vše. Naopak naše obrana v čele s Tomášem se nestačila otáčet a i přes veškerou snahu jsme do poločasu prohrávali 0:4.

Ve druhém poločase soupeř přeci jen trochu zvolnil a nám naopak lépe dařilo držet míč a bránit soupeřovy náběhy. K tomuTomáš (jako obvykle) zas vytáhl pár famózích zákroků a tak jsme to ukopali na konečných velice přijatelných 0:5.

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.