Souboj s nováčkem rozhodl úvod

02.04.2018

Na domácím Korábu nás čekal nováček Lucián, který postoupil až z 3.místa a tedy měl být papírově slabší. Už rozcvičení ovšem nenavádělo k podcenění - soupeřů bylo dost a vesměs fotbalisté. Nervozitu ještě zvyšoval nehrající kapitán Brok, který hlasitě obdivoval tvrdé a přesné střely playmakera Luciánu, navíc oběma nohama. Do zápasu jsme vstoupili výborně - všichni v pohybu, rychlé přihrávky a logicky přicházely šance a následně goly. Nejdříve brankář tečoval Jardův nepovedený centr do brány a vzápětí Vlasta trefil kladenským nártem z velké vzdálenosti břevno- koberec-síť. Soupeř se prezentoval dobrou rozehrávkou v poli, ale bez větších šancí, střely z dálky spolehlivě kontroloval Tomáš. Krátce před přestávkou přišlo rozhodnutí - nejprve útočníka Luciánu v čisté golovce vychytal Tomáš, který vytlačil jeho střelu na směr břevno-koberec-ven a vzápětí Pavel prošel slalomem po brankové čáře a zvýšil na 3-0. Druhá půle odpovídala výsledku - Lucián trochu přitlačil a my jsem se zatáhli , ale šance vychytal opět spolehlivý Tomáš, my jsem zase neproměnili několik velmi slibných brejků, takže skore se nezměnilo.

Ladronka - Lucián 3-0 (3-0), Jarda, Vlasta, Pavel

MOTM: asi všichni + výčepní od Jarolímků, pro kterého je zavírací hodina neznámý pojem

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.