Radouč FC B : Ladronka 2:3 (0:0)

28.10.2017

Dlouho měly obrany navrch nad útočníky a tak se hrálo hlavně mezi vápny. I když by se pár gólovek na obou stranách našlo, ale koncovka všech zúčastněných byla mizerná. Ale s přibývajícím časem se do hry obou mužstev vkrádalo více a více chyb a nepřesností. První, kdo potrestal soupeřovu chybu, jsem byl já. Vyčíhl jsem soupeřovu riskantní rozehrávku, obral jsem soupeře o míč a procedil ho z blízkosti brankářovi mezi nohama. A tím se spustila lavina chyb a gólů na obou stranách. Nejdřív jsme nechali soupeře, aby se po autu (nebo to byl roh?) otočil s míčem v našem vápně - 1:1. Za pár minut Martin s Pavlem využili naopak zaváhání obrany soupeře a Pavel bodlem nezaváhal. Soupeř pak vrhl všechny své síly do útoku, za což byl po zásluze potrestán. Po rychlém odvrácení dalšího rohu Pavel znemožnil obránce a Jardovi předložil tutovku do prázdné brány - 3:1. Ale aby obrázek tohoto ne úplně povedeného utkání byl kompletní, v poslední minutě po srážce našich obránců se míč odrazil k soupeři, který sám před Tomášem nezaváhal a snížil na 3:2. Naštěstí to už byl opravdu konec, protože těch chyb na obou stranách bylo už opravdu dost. I přes neslaný nemastný výkon (nebo právě proto) bylo toto vítězství hodně důležité a posunulo nás už velice blízko k záchraně 2. ligy i pro jarní sezónu.

Ladronka JEDE!

Sestava: Tomáš - Luboš, Martin, Vlasta, Jarda, Brok, Petr H., Pavel a chvíli si do míče kopnul i Michael

Góly: Luboš, Petr H. a Jarda

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.