Javorák nám nedal ani čichnout

27.11.2018

Hned od prvních vteřin bylo jasné, že jsme narazili na jeden z nejlepších mančaftů v naší lize. Hlavně v rychlosti a důrazu nás soupeř viditelně převyšoval. No a když jsme mu vlastními chybami nabídli možnost k přečíslení, tak ji nemilosrdně trestal. Do poločasu jsme prohrávali 0:2 a to mohlo být daleko hůř. Naštěstí si Tomáš dobře postavil tyče... No a když jsme pak hned v první minutě druhého poločasu obligátně z autu dostali třetí gól, vypadalo to, že je rozhodnuto. Vedení však soupeře ukolébalo a nevyvedlo ho z klidu ani když se Vlastovi po povedeném protiútoku 7 minut před koncem podařilo snížit. Nás to však polilo živou vodou. Odvážně jsme se vrhali do útoku a když Pavel dvě minuty nato snížil na 2:3, začal soupeř pomalu panikařit. Poslední minuty byly kdo z koho, ale nakonec minutu před koncem přeci jen soupeř stvrdil své vítězství a uzavřel výsledek na konečných 2:4.

Ladronka - Javorák 2:4 (0:2)

MOTM: Pavel, útočil, bránil, střílel, málem i chytal :-)

Góly: Vlasta, Pavel

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.