Gala představení Pavla proti Bítovské

27.11.2018

Povinná výhra proti poslednímu týmu tabulky orámovaná 6 kanadskými body Pavla (3+3). Po koncentrovaném výkonu v první půli jsme se dostali do pohodového vedení 3:0. Začátek druhého poločasu nás však zastihl trochu v nedbalkách, naopak soupeř zabral a my se dlouhé minuty jen bránili. Až v posledních deseti minutách, kdy soupeři již začaly docházet síly, jsme se konečně dostali i k o ohrožení jeho branky a 3 dalšími góly naše opticky snadné vítězství 6:0. Dle skutečného obrazu hry to však byl pro soupeře až krutý a nespravedlivý debakl.

Ladronka - Bítovská 6:0 (3:0)

MOTM : Pavel

Góly: Pavel 3, Vlasta, Petr H., Ivan

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.