Bez Pavla to nejde

17.05.2018

Miniaturní a velmi tvrdé hřiště na Litvínovské, rychlý a důrazný soupeř, a Pavel někde na cestě. Prostě všechno špatně. První půle proti Domácím potřebám byla spíše o přežití. Soupeř nám jasně ukazoval, kdo je na hřišti pánem a jen díky Tomášovi jsme se drželi nad vodou. I když i my jsme párkát zahrozili. Petr napálil tyč, Martinovi chyběly centimetry k dorážce střílené nahrávky od Vlasty. Ale to bylo vlastně vše k čemu jsme se v první půli dostali. A tak poločasové skóre 0:1 pro nás bylo velmi lichotivé.

Druhá půle začala tak jak první skončila, Pavel stále někde na cestě a my bez šance. Bránili jsme se zuby nehty a čekali na zázrak. Ale ten se nekonal ani po příchodu Pavla. Soupeř neváhal ještě více přitvrdit a i za cenu dvou žlutých karet po faulech na Pavla, kdy už jsme se řítili do přečíslení, nás do žádné větší šance nepustil. V jednu chvíli se nám dokonce podařilo soupeře zamknout na pár minut na jeho půli, ale přes jeho catenaccio jsme se nebyli schopni protlačit. Za zmínku snad stojí jen nádherný ťukec, na jehož začátku i konci byl Pavel (kdo jiný), ale ani tato paráda vytouženým gólem neskončila. Naopak soupeř neustále hrozil z rychlých protiútoků. Tomáš s naši obránci zaskakovali jeden za druhého a jen se štěstím jsme se stále drželi na dostřel. Ale pak přišel nešťastný roh, kdy se soupeři hned z první patičkou za nohou podařilo nasadit housle jak bránícímu Lubošovi tak i Tomášovi v brance, a bylo vymalováno.

Ladronka - Domácí potřeby SUP  0:2 (0:1)

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.