Ani třetí zápas suprům nevyšel

11.04.2019

Jaro je zatím pro supry zakleté. Chyby v defenzívě a jalový útok sráží náladu v mužstvu na bod mrazu. Naštěstí se následném posezení u pivka vždy vše v dobré obrátí.

Začátek zápasu v Záběhlicích proti Kodymce byl prostě a jednoduše tragický. Už po pár vteřinách jsme po drobné nedůslednosti a neštástných odrazech vytahovali míč ze sítě. A když po pár minutách jinak výtčně chytající Boš dostal chuť na výlet, obdrželi jsme další velice laciný gól do prázdné přes celé hřiště... A tím vlastně bylo po zápase. Co nám byla platná výrazná převaha v držení míče a neustálé bušení do soupeřovy obrany, když soupeři stačilo jen důsledné bránit, což mu šlo při naší útočné nemohoucnosti docela snadno, a trestat naše chyby: ztráta míče na půlce, kde to ještě vypadalo v pohodě tři na tři, ale náš středopolař návrat k bráně vypustil a Kodymka přečíslení s přehledem proměnila - poločasové skóre 0:3. My měli v první půli snad jen jedinou gólovku, kdy Vlasta z nadějné pozice netrefil bránu.

V druhém poločase jsme tlak ještě vystupňovali, resp. Kodymka se spíše už jen soustředila na obranu, ale ke gólu nám musel pomoct soupeřův brankář. Při lehkovážné rozehrávce trefil do hlavy před prázdnou bránou stojícího Petra H. a ten je správně svou hlavu natočil. To nás přeci jen nakoplo a v následujících minutách jsme si pár gólovek vytvořili - ale Jarda ani Petr H. těžké přihrávky nezkrotili, neujal se ani Pavlův výstavní volej, Luboš P. i Martin příležitost na střelu prováhali, Petr S. ani nadvakrát míč do sítě neprotlačil. A tak nás po zásluze jako obvykle potrestal soupeř. Po chybném rozebrání hráčů po rychle vhozeném autu u naší brány se do rány opřel nejlepší hráč soupeře (bývalá potenciální posila Ladronky) a nevídanou nechytatelnou bombou do šibenice stanovil konečný výsledek na 1:4.

PFC Kodymka SUP A - Ladronka 4:1 (3:0)

Gól: Petr H.

MOTM: bohužel mi nikdo nenapadá

© 2017 Ladronka - účastník superveteránské ligy. Všechna práva na piruety vyhrazena.